Vánoční jarmark v Kosticích

Vánoční jarmark v Kosticích

29. listopad 2022

Chtěli bychom velmi poděkovat všem, kteří na vánočním jarmarku v Kosticích přispěli svým dobrovolným příspěvkem. Na hiporehabilitační kobylku Majlu se vybralo neuvěřitelných 9 356 Kč. Moc bychom chtěli poděkovat také vedení obce Kostice za možnost vystavit naši kasičku právě na této akci, a také za to, že se nám po celou dobu o ni vzorně starali.

A pokud jste se této akce zúčastnit nestihli a chtěli byste nás ještě podpořit, sbírka na hiporehabilitačního koníka stále běží na stránkách Donio. Kasičky jsou momentálně nově umístěny i ve Sportklubu v Kosticích či v Hrušce v Mikulčicích. Pokud byste měli možnost naši kasičku vystavit v nějaké další provozovně či u sebe v práci, budeme moc rádi!

Děkujeme, že pomáháte s námi.

Transparentní účet
Jak nám můžete pomoci

Už od začátku se snažíme naše centrum stále vylepšovat tak, aby bylo příjemným místem nejen pro nás a naše koně, ale především pro vás, děti a rodiče, a aby byl čas strávený u nás pro všechny co nejvíce komfortní. Zařizování centra k dokonalosti rozhodně není levnou záležitostí a my si moc vážíme veškeré podpory, kterou ve vás máme. I každý příspěvek za projížďku, tábor nebo pobyt u koníků přispěl k rozvoji centra a právě vy jste se tak na tom všem podíleli s námi. Za nedlouho tomu bude rok, co vznikla myšlenka tohle všechno vybudovat a my jsme toho stihli, troufáme si říct, za tak krátkou dobu opravdu hodně.

Naše cesta ale zdaleka není u konce. Další rok jistě přinese spoustu nových rozšíření a vylepšování, která už teď plánujeme. Proto jsme se rozhodli požádat o pomoc každého, kdo by se chtěl finančně podílet a podpořit nás. Založili jsme transparentní účet, kam můžete posílat své příspěvky v jakékoliv výši. Každá koruna z vašich příspěvků nám moc pomůže a bude použita na krmení koní, veterinární a fyzioterapeutickou péči o koně, na pomůcky pro děti, které nás navštěvují a také pro děti hendikepované, kterých k nám dochází stále více a pomůcky jim hodně pomáhají v zapojení se do běžných činností spojených s koňmi.

Děkujeme, že jste v tom s námi!

CENTRUM VOLNÉHO ČASU KOSTICE

CENTRUM VOLNÉHO ČASU KOSTICE

Náš tým

Lucie Zugarová

Předseda spolku
Instruktor jezdectví
Asistent v hiporehabilitaci

Justýna Hubalíková

Instruktor hiporehabilitace v pedagogické a sociální praxi
Asistent pedagoga
Zdravotník

Simona Rozehnalová

Asistent v hiporehabilitaci

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

obecný mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

dotazy a přihlášky na tábor
Otevírací doba - dle dohody

© Centrum volného času Kostice, z.s.
vytvořil pixelhouse.cz