S radostí oznamujeme, že jsme byli zařazeni do projektu EPP - Pomáhej pohybem!

S radostí oznamujeme, že jsme byli zařazeni do projektu EPP - Pomáhej pohybem!

19. leden 2023

Budeme moc rádi, když si aplikaci stáhnete a podpoříte tak právě nás a naše koníky. Aplikace je velmi přehledná a stažená za chvilku. Vyberete si aktivitu, sbíráte bodíky a ty pak darujete projektu, který chcete podpořit. Nebojte se body vkládat průběžně. Náš projekt se jmenuje krmivo pro koně CVC Kostice. U něj najdete popisek, proč potřebujeme pomoci. Aktivit je opravdu spousta a nemusíte mít strach, že nejste přímo sportovci. Můžete si vybrat třeba obyčejnou chůzi při cestě do práce či na nákup, nebo chůzi s kočárkem.

A pokud můžete, určitě o projektu povězte i přátelům. Aplikace je bezplatná a pohybem pomůžete nejen svému zdraví, ale i nám a našim koňským parťákům.

Děkujeme!

(Aplikaci stáhnete jak na android, tak na Apple. Stačí pouze najet na následující odkaz https://pomahejpohybem.cz/).

Můžete se přidat i do našeho týmu a sledovat tak úspěšnost svou i ostatních. Stačí najet do týmů a zadat kód IHI6NS.

Transparentní účet
Jak nám můžete pomoci

Už od začátku se snažíme naše centrum stále vylepšovat tak, aby bylo příjemným místem nejen pro nás a naše koně, ale především pro vás, děti a rodiče, a aby byl čas strávený u nás pro všechny co nejvíce komfortní. Zařizování centra k dokonalosti rozhodně není levnou záležitostí a my si moc vážíme veškeré podpory, kterou ve vás máme. I každý příspěvek za projížďku, tábor nebo pobyt u koníků přispěl k rozvoji centra a právě vy jste se tak na tom všem podíleli s námi. Za nedlouho tomu bude rok, co vznikla myšlenka tohle všechno vybudovat a my jsme toho stihli, troufáme si říct, za tak krátkou dobu opravdu hodně.

Naše cesta ale zdaleka není u konce. Další rok jistě přinese spoustu nových rozšíření a vylepšování, která už teď plánujeme. Proto jsme se rozhodli požádat o pomoc každého, kdo by se chtěl finančně podílet a podpořit nás. Založili jsme transparentní účet, kam můžete posílat své příspěvky v jakékoliv výši. Každá koruna z vašich příspěvků nám moc pomůže a bude použita na krmení koní, veterinární a fyzioterapeutickou péči o koně, na pomůcky pro děti, které nás navštěvují a také pro děti hendikepované, kterých k nám dochází stále více a pomůcky jim hodně pomáhají v zapojení se do běžných činností spojených s koňmi.

Děkujeme, že jste v tom s námi!

CENTRUM VOLNÉHO ČASU KOSTICE

CENTRUM VOLNÉHO ČASU KOSTICE

Náš tým

Lucie Zugarová

Předseda spolku
Instruktor jezdectví
Asistent v hiporehabilitaci

Justýna Hubalíková

Instruktor hiporehabilitace v pedagogické a sociální praxi
Asistent pedagoga
Zdravotník

Simona Rozehnalová

Asistent v hiporehabilitaci

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

obecný mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

dotazy a přihlášky na tábor
Otevírací doba - dle dohody

© Centrum volného času Kostice, z.s.
vytvořil pixelhouse.cz