Adoptuj si svého hiporehabilitačního koně!

Adoptuj si svého hiporehabilitačního koně!

28. listopad 2023

Blíží se čas vánoční – čas nejen dobré nálady a vůně vánočního cukroví, ale také dobrých skutků a splněných přání. 

I my máme jedno velké přání - aby se naši koníci měli stále tak dobře, jako doposud a za své obětavé služby mohli dostat vše, co potřebují ke kvalitnímu a spokojenému životu. A i vy nám v tom můžete pomoci. Jak? Třeba právě tím, že si adoptujete jednoho z našich hiporehabilitačních koní a přispějete mu tak na krmivo, vitamíny (aby byl stále fit), fyzioterapeutické či veterinární ošetření (aby jej nic nebolelo) a nebo třeba na kováře.

Koníka si můžete adoptovat jako jednotlivec (určitě tím také uděláte radost svým blízkým třeba pod stromečkem ?), skupina přátel, kolektiv v práci, jako školní třída, nebo rovnou celá škola! 

Od nás za to obdržíte adopční list, který vám bude připomínat, že jste udělali opravdu dobrý skutek.

Jsme certifikované hiporehabilitační středisko registrované pod Českou hiporehabilitační společností. Pracujeme s klienty s různými druhy hendikepů.

Více informací o adopci najdete v tomto PDF.

Transparentní účet
Jak nám můžete pomoci

Už od začátku se snažíme naše centrum stále vylepšovat tak, aby bylo příjemným místem nejen pro nás a naše koně, ale především pro vás, děti a rodiče, a aby byl čas strávený u nás pro všechny co nejvíce komfortní. Zařizování centra k dokonalosti rozhodně není levnou záležitostí a my si moc vážíme veškeré podpory, kterou ve vás máme. I každý příspěvek za projížďku, tábor nebo pobyt u koníků přispěl k rozvoji centra a právě vy jste se tak na tom všem podíleli s námi. Za nedlouho tomu bude rok, co vznikla myšlenka tohle všechno vybudovat a my jsme toho stihli, troufáme si říct, za tak krátkou dobu opravdu hodně.

Naše cesta ale zdaleka není u konce. Další rok jistě přinese spoustu nových rozšíření a vylepšování, která už teď plánujeme. Proto jsme se rozhodli požádat o pomoc každého, kdo by se chtěl finančně podílet a podpořit nás. Založili jsme transparentní účet, kam můžete posílat své příspěvky v jakékoliv výši. Každá koruna z vašich příspěvků nám moc pomůže a bude použita na krmení koní, veterinární a fyzioterapeutickou péči o koně, na pomůcky pro děti, které nás navštěvují a také pro děti hendikepované, kterých k nám dochází stále více a pomůcky jim hodně pomáhají v zapojení se do běžných činností spojených s koňmi.

Děkujeme, že jste v tom s námi!

CENTRUM VOLNÉHO ČASU KOSTICE

CENTRUM VOLNÉHO ČASU KOSTICE

Náš tým

Lucie Zugarová

Předseda spolku
Instruktor jezdectví
Asistent v hiporehabilitaci

Justýna Hubalíková

Instruktor hiporehabilitace v pedagogické a sociální praxi
Asistent pedagoga
Zdravotník

Simona Rozehnalová

Asistent v hiporehabilitaci

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

obecný mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

dotazy a přihlášky na tábor
Otevírací doba - dle dohody

© Centrum volného času Kostice, z.s.
vytvořil pixelhouse.cz